فارغان زمین، با گویش فارغانی

https://www.fargan.ir.

دیدگاه‌ها

بنام خدا، صفحه ی فرهنگی، هنر ی مانند دست نوشته های قدیمی، دستخط، دلنوشته های مردم فارغان زمین متن ودستخط “نوحه” بیان میکند : بازدیدکنندگان خواهش میکنم نظرات خود را بیان کنند

رسانه ی مردم فرهنگ دوست فارغانات

برداشت مطالب: اگر تصاویر را به وبسایت دیگر آپلود کنید، منابع سایت مردمی را حفظ فرمایند تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (برزن) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

ارسال مطلب: اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها راحت هستید به راحتی برای مطلب بعدی تصمیم گیری می کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جانمای شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مطلب با گویش فارغانی: مقالات با گویش محلی فارغانی شامل خاطرات قدیمی وداستان وبازی های بومی محلی محتوای تعبیه فرمائید (بعلت حجم زیاد شامل ویدئوها نمی باشد، تصاویر، مقالات داستانک و غیره) باشد. مطالب داستان با گویش فارغانی شده از وب سایت‌ بنام خودتان منتشر می شود، رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت خودتان دیگر بازدید کرده ایدمطالب ارسالی به این سایت دردید همگان قرار خواهیم داد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

نظرات تا چه مدت میماند: اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

ایجاد حساب کاربری بنام خودتان یا برزن: اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

با پیشنهاد خودتان: دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.